GARENTA VE İKİNCİYENİ.COM,  “COMMUNICATION PARTNER” DEDİ

Communication Partner, Anadolu Grubu bünyesinde yer alan ve Türkiye’de unvan ve yapısını değiştirmeden otomotiv sektöründe faaliyet gösteren en eski şirket olan Çelik Motor’un markaları Garenta ve ikinciyeni.com’un yeni iletişim ortağı oldu. Garenta; uzun ve kısa dönem araç kiralama markaları GarentaPRO, GarentaDAY ile faaliyetlerini sürdürüyor. Online açık artırma yöntemiyle ikinci el otomobillerin satışa sunulduğu ikinciyeni.com, hizmet vermeye başladığı 2013 yılından itibaren toplam yirmibinin üzerinde araç satışı ve 115.000 üyesi ile otomotiv e-ticaretinin lider oluşumları arasında yer alıyor. 

Son 10 yıldır dünyanın ve Türkiye’nin lider markalarının ‘iletişim ortağı’ olan Communication Partner ise Garenta ve ikinciyeni.com’un yanısıra Oger Telecom, Oyak Çimento Grubu, Enerjisa, Barilla, Filiz, Wasa, Türkiye Finans, İzmir Tanıtım AŞ, KFC, Pizza Hut, Ekici, Amway, Pimapen, Demirdöküm, First Quantum Çayeli Bakır İşletmeleri, Tofaş, Orhan Holding, Mutfak Ürünleri ve Margarin Sanayicileri Derneği, Türkiye Perakendeciler Federasyonu ve TOBBUND’ye hizmet veriyor.  

Danışmanlık ve uygulama hizmetlerini ‘PR’, ‘pazarlama iletişimi ve marka yönetimi’, ‘değişim yönetimi ve iç iletişim’ ‘sosyal medya yönetimi’ ve ‘etkinlik yönetimi’ başlıklarında toplayan Communication Partner, kurucusu olduğu Türkiye’nin tek bağımsız ajanslar network’u ile İstanbul’un yanısıra 8 ilde daha hizmet verebiliyor.