Garenta

Garenta

2014 yılında gerçekleştirdiği ilk kısa dönem araç kiralama operasyonuyla sektöre farklı bir anlayış getiren Garenta; 2016 yılında Türkiye’nin otomotiv sektöründeki ilk şirketlerinden Çelik Motor’un sahip olduğu filo operasyonunu da kendi çatısı altında birleştirdi.

Araç kiralamada “yeni nesil” hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren Garenta, yüksek müşteri memnuniyeti odağıyla, kiralama hizmetiyle sektörünün öncü markası konumunda bulunuyor.

Türkiye’nin yüzde yüz yerli sermayeli kurumsal araç kiralama markası olan Garenta, şehir ve havalimanı ofislerindeki binlerce aracı, çözüm odaklı yapısı, güvenilir ve şeffaf hizmetiyle müşterilerinin yanında yer alıyor. 2019 yılının sonunda başladığı bayileşme atağıyla Türkiye genelindeki varlığını güçlendiren Garenta, mobil uygulama ve kurumsal web sitesi üzerinden de araç kiralama rezervasyonu yapılmasına imkân sağlıyor.

Garenta kısa dönem araç kiralama hizmetlerini kurumsal müşterilerinin ihtiyaçları için özelleştirirken, bireysel müşterilerine de konfor, kolaylık ve avantajlı fırsatlarla kiralama imkânı sunuyor.

Teknoloji ve dijitalleşme yatırımlarına aralıksız devam eden Garenta, ulaşımdaki trendleri yakından takip ederek yeni nesil çözümler sunma konusunda sektörde fark yaratmayı sürdürüyor.
Garenta