BASIN ODASI

< >
  • Garenta
  • Garenta
  • Garenta

Köklü, Yenilikçi ve Dinamik

55 yılı aşkın tecrübesiyle Anadolu Grubu'nun ve Türkiye’de otomotiv sektörünün en köklü kuruluşlarından olan Çelik Motor, bünyesinde bulunan KIA, Garenta ve ikinciyeni.com markaları ile yenilikçi bakışını ortaya koyarken pek çok ilke imza atıyor.

Devam
2017’YE GÜÇLÜ BİR BAŞLANGIÇ

Özgür Maraş
Garenta & İkinciyeni.com Genel Müdürü

Türkiye’de otomotiv sektörünün vizyoner kurumlarından biri olarak; yenilikçi markalarımız, müşteri odaklı projelerimiz ve profesyonel ekibimizle 2017’ye güçlü bir başlangıç yapıyoruz. Girişimci vizyonumuz ile bu sene de markalarımızın yepyeni tüketici alanlarına açılmalarını ve bulundukları sektörlere yön vermelerini hedefledik.
Devam
2017’YE GÜÇLÜ BİR BAŞLANGIÇ

Can Ağyel
KIA Genel Müdürü

Genişleyen ürün gamı ve değişen yenilikçi tasarım anlayışı ile son 10 yılda KIA markasının günden güne gelişimine tanıklık ediyoruz. Bu ilerlemenin sonucunda, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de KIA marka araçlara olan ilgi her geçen gün yoğunluk kazanıyor. Otomobil sahiplerinin kullanıcı memnuniyetinin dikkate alındığı “J.D. Power İlk Kalite Değerlendirme Raporu”nun Amerika araştırmasında 2016 ve 2017 yıllarında üst üste iki yıl, İngiltere’deki araştırmasında da 2017 yılında elde ettiğimiz çok değerli birincilikler ile iddiamızı sürdürüyoruz. İleri teknolojileri, ödüllü tasarımları, kullanıcı memnuniyeti ve 6,68 milyar dolarlık güncel marka değeri ile KIA’nın, 2018 yılında da otomotiv sektörünün nabzını tutmaya devam edeceğine inanıyoruz.
Devam