ikinciyeni.com

ikinciyeni.com

Türkiye’de ilk kez online açık artırma yöntemiyle ikinci el otomobil alım satımı yapan ikinciyeni.com, Çelik Motor bünyesinde 2013 yılında kuruldu. İade olanağı ve Anadolu Grubu güvencesi ile ikinci el otomobil satışını hızlı ve güvenilir bir ortamda gerçekleştiren ikinciyeni.com’da 2023 başı itibariyle 7.699 bin açık artırma düzenlendi, 12.540.712 defa teklif oluşturuldu ve 122.757 aracın satışı gerçekleştirildi.

Yenilikçi hizmet anlayışıyla online açık artırma yöntemiyle faaliyetlerine başlayan ikinciyeni.com, yıllar içerisinde “Kullanırken Sat”, “Nakit Sat”, “Takas İndirimi”, “Lojistik Hizmeti”, ‘’Kredi Kartı ile Ödeme’’ gibi seçeneklerle kullanıcılarının beklentilerini karşılayan hizmetleri de devreye aldı.

Ayrıca ikinciyeni.com’a özel olarak geliştirilen yapay zekâ temelli fiyatlama motoru ile satış sürecine başlamadan, otomobillerin değeri kolayca öğreniliyor. Ekspertiz raporunda mevsimsel ve ekonomik etkilerde dahil olmak üzere otomobiller en ince detayına kadar inceleniyor.

ikinciyeni.com, yeni nesil hizmetleriyle önümüzdeki dönemlerde de sektörün kılavuz markası olarak daha çok otomobil severi hayallerindeki otomobillerle buluşturmayı hedefliyor.
ikinciyeni.com